Повторно щодо створення Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію перспективного Плану створення Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади.
2.Копії протоколів загальних зборів з мешканцями сільських рад,які будуть,у разі створення,входити до Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади та копії списків реєстрації учасників загальних зборів.
3.Копію протоколу громадських слухань в сел.Красноріченське та відповідних сільських радах щодо обговорення ініціативи створення Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади та копії списків реєстрації учасників громадських слухань.
4.Копію звітів Красноріченської селищної ради та відповідних рад,про проведення радами громадських обговорень.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Звертаю Вашу увагу, що Закон «Про доступ до публічної інформації» передбачає обов’язок розпорядника надавати інформацію, що становить суспільний інтерес (ч. 2 ст. 6 Закону. Це також передбачено ст. 29 Закону «Про інформацію».
Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено накладення адміністративної відповідальністі на керівника органу або уповноваженої особи, у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236