ПОВТОРНИЙ запит щодо фінансування НВК "ЕРУДИТ"

Доброго дня!

Попередній запит був зареєстрований Солом’янською державною адміністрацією м. Києва за № 108-199 (з) від 18.09.2017р. та скерований до Управління освіти Солом’янської РДА.
Однак, станом на сьогоднішній день відповідь на запит відсутня.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1)чи передбачено бюджетом на 2016-2017 навчальний рік фінансування охоронних послуг новобудівлі НВК "ЕРУДИТ" Якщо так, прошу надати інформацію стосовно розміру фінансування, а також зазначити фірму з якою укладено договір.
2) чи плануються в бюджеті на 2018 рік витрати на фінансування послуг з організації охорони НВК "ЕРУДИТ". Які послуги планується отримувати (охорона території, охорона будівлі, тривожна кнопка, тощо)?
3) чи планується введення в штатний розпис НВК "ЕРУДИТ" інженер з автоматизованих систем управління та інженер по обслуговуванню сантехнічного обладнання. Якщо так, то просимо зазначити коли будуть введені в штат вказані одиниці.

З повагою,

Наталя Осипчук

Доброго дня!

Оскільки, станом на сьогоднішній день вже надано відповідь на попередній запит, то я хочу відмовитися від повторного запиту.

З повагою,

Наталя Осипчук

Від: Сударенко Алёна

Посилання

Доброго дня!

Від цього запиту я відмовилась. Він був сформований, оскільки Від РУО не надійшло вчасно відповіді на попередній аналогічний запит.
Наазі мною було одано уточнюючий новий запит, який був скерований до Вас 02.10.2017р. Солом'янською РДА

З повагою,

Наталя Осипчук