Повторний запит що декларації Мушак О.О.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Матвейчук Владислава Володимирівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Матвейчук Владислава Володимирівна

Доброго дня!

Згідно пункту 1 статті 12 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” „Суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону”.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, враховуючи лист Загорбської сільської ради Великоберезнянського району Закарпатської області від 30.05.2016 року №2/02-31 про надання відомостей згідно з декларацією про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Загорбського сільського голови Мушака Олексія Олексійовича, повторно прошу надати мені копію декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Загорбського сільського голови Мушака Олексія Олексійовича за формою Додатка до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" від 7 квітня 2011 року № 3206VІ.

Згідно пункту 2 статті 21 Закону України „Про доступ до публічної інформації” у разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, прошу надати рахунок для оплати відшкодування витрат на виготовлення копій запитуваних документів.

Окремо інформую Вас, що на офіційному веб-сайті Мукачівської районної державної адміністрації оприлюднені декларації голів та секретарів сільських,селищних рад Мукачівського району

З повагою,

Матвейчук Владислава Володимирівна

Великоберезнянська райдержадміністрація

Здравствуйте, Матвейчук.

--
С уважением,
Rda mailto:[email address]