Повторний запит "Комп'ютеризація закладів освіти м.Чернівці" від 09 Грудня 2020

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Олегович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Олегович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо запланованої закупівлі компютерної техніки для шкіл міста в 2021 році (по можливості за кожною школою окремо)
Прошу також надати пояснення як будуть формуватися вимоги тендерної документації щодо апаратної частини ЕОМ.
Коли розпочнеться у 2021 році закупівля комп'ютерної техніки, адже з наявними у більшості шкіл ЕОМ, реалізувати сповна навчальну програму з інформатики просто неможливо.
Також прошу надати роз'яснення або наказ, як вирішити питання обслуговування комп'ютерної техніки у школах та хто конкретно повинен бути відповідальним за розгортання та підтримку хмарних сервісів для дистанційнго навчання у школах міста. Адміністрація шкіл примушує це робити вчителів інформатики, хоча документально це ніде не закріплено. Згідно відповіді Управління освіти від 16.12.2020 №01-34/2701 у школах планувалося введення відповідної посади, щоправда проаналізувавши штатні розписи шкіл - посаду таки не ввели.
У вчителів інформатики не передбачена доплата за обслуговування техніки. Стара і зношена техніка постійно ламається. Де в такому випадку брати кошти на ремонт та хто повинен цим ремонтом займатися?

Велике прохання якнайшвидше врегулювати питання з адмініструванням платфом дистанційного навчання та обслуговуванням комп'ютерів у школах

Управління освіти Чернівецької міської ради,

--
З повагою
Управління освіти Чернівецької міської ради