Повернення ПДВ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію, щодо 20 (двадцяти) підприємст, які напротязі 2013 року отримали найбільше відшкодування ПДВ, а також 20 (двадцяти) підприємст, перед якими є найбільша заборгованість з відшкодування ПДВ станом на перший період 2014 року.

З повагою,

Євген Вішар

Міністерство фінансів, Міністерство фінансів України

1 Attachment

[Subject only] Відповідь на запит

показати цитоване

Євген залишив коментар ()

Лист наданий мені, не має додатку. Про який вказано в листі. Саме в цьому додатку викладана відповідь....Надайте мені додаток, а не тільки сам лист відповідь.

Міністерство фінансів України

1 Attachment

Євген залишив коментар ()

Виходячи з наданої мені відповіді, на запити, щодо податків, отрмати деталізовані відповоді неможливо. Таким чином, звичайним громадянам, неможливо відстежити зв'язки бізнесових структур з владними структурами. Прозорості економіки геть зовсім немає. Хоча інформацію, яку я запитував, нещодавно, взагалі, обіцяли зібрати в єдиний рєестр та зобов'язати казначейство, цей рєестр оприлюднити... Сміх та й годі...Але все одно я продовжую мати надію на світле майбутне. Слава Україні.