Постанова КМУ від 15 листопада 2019 р. N 1028Щодо виплати допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до постанови КМУ від 15 листопада 2019 р. N 1028 "Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти" передбачено у 2020 році виплату допомоги у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня 2020 р., вчителям закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.
Надайте, будь ласка, інформацію щодо можливості виплати, зазначеної вище допомоги, педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів: директорам, практичним психологам, вчителям-логопедам, які також не мають 10 років стажу? Чи входять дані працівники до зазначених у постанові "вчителів", адже також є педагогічними працівниками установи освіти? У які орієнтовні терміни та за яких конкретно умов будуть здійснені дані виплати?

З повагою,

Наталія

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]