Порядок позачергової атестації вчителя початкових класів після успішного проходження сертифікації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альона Гайдак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Альона Гайдак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи має право адміністрація школи та атестаційна комісія відмовити у проходженні позачергової атестації та присвоєння наступної кваліфікаційної категорії після успішного проходження сертифікації та отриманні сертифікату по причині того, що всі повинні дотримувати вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників.
У квітні 2020 року Я атестувалася та отримала ІІ категорію. В грудні 2020 успішно пройшла атестацію та отримала сертифікат. На основі цього в січні 2021року написала заяву на позачергову атестацію та присвоєння І кваліфікаційної категорії. Мені відмовили та рекомендували писати заяву лише в жовтні 2021. Прошу надати інформацію, чи маю Я право на присвоєння мені І категорії в квітні 2021 року

З повагою,

Альона Гайдак

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]