Погодження схеми руху або погодження тимчасової схеми руху на ділянку автодороги Н-03 Житомир - Чернівці 193-196 км

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. надати інформацію чи Управлінням патрульної поліції в Хмельницькій області погоджувались схеми руху або тимчасові схеми руху на ділянку автодороги Н-03 Житомир - Чернівці 193-196 км. Якщо тахі схеми погоджувались прошу надати їх копії .

2. надати інформацію про наявність на схемах дорожніх знаків 3.29 "50 км/год", та "70 км/год" і надати інформацію про підстави їх встановлення та статистичні показники на цей відрізок автодороги , що були підставою для такого рішення.

3. надати інформацію про наявність та місцерозташування на відрізку автороги Н-03 Житомир - Чернівці 193-196 км :
- ділянок з ускладненими дорожніми умовами (круті спуски, повороти, обмеження видимості тощо);
- ділянок концентрації дорожньо-транспортних пригод;
- ділянок з підвищеною аварійністю

4. надати інформацію про те, чи проводились Управлінням патрульної поліції в Хмельницькій області у 2018-2019 роках огляди автомобільних доріг загального користування державного значення на відповідність встановлених дорожніх знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху. Та чи проводилось обстеження саме ділянки автодороги Н-03 Житомир - Чернівці 193-196 км. Якщо так , то прошу надати висновки такого огляду.

З повагою,

Ігор

Департамент патрульної поліції, Патрульна поліція України

1 Attachment