Платникі податків

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Сєрова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як обліковуються заклади, які обслуговуються централізованою бухгалтерією відділу освіти, відділу культури, сектору молоді та спорту Васильківської РДА Київської області , в Єдиному банку даних про платників податків — юридичних осіб:
- як "платник податків"
- як "не є платником податків" відповідно до п. 3.12 розд. ІІІ Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року N 1588?
Якщо заклади, що обслуговуються централізованою бухгалтерією НЕ є платниками податків відповідно до даних Єдиного банку даних, то просимо надати інформацію:
чи користуються пільгою по земельному податку на земельні ділянки таких закладів відповідно до п.п. 282.1.4 Податкового кодексу України?
Чиї дані як платника податку визначати в податкових деклараціях: закладів чи централізованої бухгалтерії (або відділу освіти, відділу культури, сектору молоді та спорту)?

З повагою,

Олена Сєрова

Васильківська райдержадміністрація

Дякуємо! Ваш лист отримали.

звернення, Васильківська райдержадміністрація