персонально О. Маркушину щодо утримання спільного майна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лавровська Наіля Нариманівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про номери і площу кожної з 6 (шості) квартир будинку номер 61 по вул. З.Алієвої в м. Ірпені, які знаходяться у комунальної власності територіальної громади міста Ірпінь Київської області.

2. Інформацію про суму коштів, які були перераховані Виконавчим комітетом Ірпінської міської ради на оплату послуг з управління
багатоквартирним будинком номер 61 по вулиці З.Алієвої згідно Договору №84 від 04.03.2019 року за кожну з 6 (шості) квартир будинку номер 61 по вул. З.Алієвої в м. Ірпені, які знаходяться у комунальної власності територіальної громади міста Ірпінь Київської області.

Інформацію прошу надати через сайт "Доступ до правди".

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна