Перерозподіл коштів на ремонт доріг

Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати і роз’яснити наступну інформацію.
5 вересня 2018 року прес-служби Кабінету міністрів України і Мінінфраструктури повідомили про перерозподіл коштів у межах програм бюджетних видатків:
- «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення»;
- «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон»;
- а також про плани перерозподілити видатки за програмами: «Покращення стану автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка», «Покращення стану автомобільної дороги Житомир – Чернівці», «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський».
Текст повідомлення доступний за посиланням: https://mtu.gov.ua/news/30127.html
Прошу надати інформацію, яка стосується перерозподілу коштів.
1. Надайте, будь ласка, документ який уможливив перерозподіл цих коштів. Хто є розпорядником коштів, які перерозподілили 5 вересня?
2. Скільки разів у цьому році перерозподілялися кошти на ремонти доріг загальнодержавного значення? Чому? Хто були їх розпорядниками?
3. Яка була причина перерозподілу коштів 5 вересня? Чому? Хто були їх розпорядниками? За яким принципом перерозподілялися кошти і інші області?
4. Згідно з повідомленням, кількість грошей які забрали більша за кількість, яку перевели в інші області. Чому?
5. Скільки коштів в 2018 році освоїли на ремонт доріг загальнодержавного значення в кожній з областей України?
6. Скільки кілометрів доріг загальнодержавного значення відремонтували капітально і поточно в 2018 році? Яка це частка від доріг загальнодержавного значення? Яка це частка від запланованих на цей рік обсяг капітального і поточного ремонту доріг загальнодержавного значення?
7. Скільки кілометрів доріг загальнодержавного значення потребують в Україні капітального, а скільки поточного ремонту?

З повагою,
Олексій Півторак

Від: Катеринчук

,

³

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання