перелік населених пунктів відповідно до п.18 ст. 25 ЗУ "Про відпустки"

Авдєєва Світлана

Доброго дня!

Я, Авдєєва Світлана Олександрівна, голова профспілки працівників Миронівської філії промислового залізничного транспорту, з метою визначення наявності чи відсутності підстав для надання працівнику підприємства відпустки без збереження заробітної плати з 13.09.2018 р. у відповідності до п.18 ст. 25 ЗУ "Про відпустки",
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1). перелік населених пунктів та інших територій, які знаходяться в межах прилеглих до району бойових дій у Донецькій і Луганській областях зон безпеки, визначених начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України за поданням Командувача об’єднаних сил у відповідності до вимог Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях".

Інформацію прошу Вас надіслати у електронній формі (скан-копію документу або гіперпосилання на нього) на електронну поштову скриньку [email address]

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації".

13/09/2018

З повагою,

Авдєєва Світлана

Від: Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[donetsk4 request email]
Unknown user

Посилання