Пенсії високопосадовцям

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто з колишніх високопосадовців, які керували Україною у 2010-2014 роках і виїхали за межі держави після Революції гідності, протягом 2014-2017 років продовжували і наразі отримують пенсї з дежрбюджету України? (Мова йде про Віктора Януковича та інших - скільки їм виплачено і коли були припинені виплати і на якій підставі).

2. Яке рішення ухвалив Пенсійний фонд на наслідками судової ухвали Вищого адміністративного суду України 31 травня 2017 року щодо відновлення виплат пенсії колишньому прем'єр-міністру Миколі Азарову? Ось посилання на публікацію у ЗМІ - http://glavcom.ua/publications/azarov-i-... І чи виплачується пенсія Азарову станом на початок жовтня 2017 року.

Звертаю Вашу увагу, що Закон «Про доступ до публічної інформації» передбачає обов’язок розпорядника надавати інформацію, що становить суспільний інтерес (ч. 2 ст. 6 Закону. Це також передбачено ст. 29 Закону «Про інформацію». Більше того, запитувана інформація стосується публічних осіб і резонансних подій в масштабі всієї країни.

Відповідно до ч. 5 ст. 6 Закону «Про доступ до публічної інформації», не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

З повагою,

Віталій Тараненко.

Міністерство юстиції України

Rar!

Посилання

Доброго дня!Відповідь на запит не надійшла. Прошу продублювати.

З повагою,

Віталій Тараненко.