Підстави відмов у перетині лінії розмежування та оформлення дозволу на перетин для неповнолітньої особи

Доброго дня!

Пунктом 22 «Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій», що затверджений Постановою КМУ № 815 від 17.07.2019 передбачено, що уповноважені особи Держприкордонслужби відмовляють у пропуску осіб з підстав передбачених вищевказаним пунктом.

Також, Порядком передбачено, що для перетину лінії розмежування через діючі контрольні пункти для в’їзду на тимчасово окуповані території та виїзду з таких територій необхідне оформлення дозволу для фізичної особи. Для отримання дозволу фізичній особі на в’їзд на тимчасово окуповані території або виїзд з таких територій особа подає заяву в електронній формі на офіційному веб-сайті СБУ або в письмовій формі координаційному центру або координаційній групі, а також копію документа, що посвідчує особу.

Враховуючи вищевикладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи ведеться статистика скільком фізичним особам було відмовлено у перетині лінії розмежування через КПВВ на підставі п.22. Якщо так, то чи ведеться статистика окремо по кожній підставі.

2) У разі якщо особа є неповнолітньою чи має вона право особисто
подати заяву в електронній або в письмовій формі оформляти "дозвіл фізичної особи" для перетину лінії розмежування. Якщо так, то чи ведеться статистика кількості оформлених неповнолітніми "дозволів фізичної особи" особисто.

З повагою,

Руслан

Від: Пилипчук Олег
Адміністрація Державної прикордонної служби України

 

 

,

 

. 527-62-76

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання