ПДМД школи м.Краматорськ

Сергій Мішин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- перелік шкіл м.Краматорськ, в яких вчителі початкової школи пройшли курси/тренінги з надання першої невідкладної домедичної допомоги, в тому числі і надання першої невідкладної домедичної допомоги дітям.
- список вчителів початкової школи (з зазначенням ПІБ вчителя), які пройшли курси/тренінги з надання першої невідкладної домедичної допомоги, в тому числі і надання першої невідкладної домедичної допомоги дітям.
- де саме вчителі початкової школи пройшли курси/тренінги з надання першої невідкладної домедичної допомоги, в тому числі і надання першої невідкладної домедичної допомоги дітям.
- коли саме вчителі початкової школи пройшли курси/тренінги з надання першої невідкладної домедичної допомоги, в тому числі і надання першої невідкладної домедичної допомоги дітям.
- наявність медичних сестер у школах м.Краматорськ, в яких школах наявна вакансія медичної сестри.

Інформацію бажано надати у вигляді таблиці.

З повагою,

Сергій Мішин