Пасажирські перевезення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

З метою захисту інтересів мешканців міста, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи в електронному вигляді):
1. Інформацію про те, які перевізники здійснюють перевезення містом Ужгород, за яким маршрутом, кількість автобусів, які обслуговують маршрут, чинний графік таких перевезень, а також розмір компенсації з міського бюджету за перевезення пільгових категорій громадян в 2019, 2020 та 2021 роках.
2. Документи, які визначають процедуру проведення конкурсів на пасажирські перевезення, склад такої конкурсної комісії.
3. Копії договорів, укладених з перевізниками в 2019-2021 роках на здійснення перевезень по м. Ужгород.
4. Коли останній раз міська рада піднімала вартість проїзду, за чиєю ініціативою та на підставі яких розрахунків чи обгрунтувань (прошу надати підтверджуючі документи).
5. Які маршрути в місті обслуговує комунальний транспорт, кількість одиниць, в яку суму бюджетних грошей обійшлася закупівля цього транспорту?
6. Документи, які визначають процедуру визначення кількості пільгових категорій громадян, яка перевозиться тим чи іншим маршрутом та в подальшому є підставою для виплати з місцевого бюджету компенсацій перевізникам.
7. Склад комісії, яка визначає кількість пільгових категорій громадян, яка перевозиться тим чи іншим маршрутом та в подальшому є підставою для виплати з місцевого бюджету компенсацій перевізникам.
8. Копії актів комісії, сформованої місцевою владою, якими визначено кількість пільгових категорій громадян, які перевозяться конкретним маршрутом за визначений проміжок часу за 2019-2021 роки.
9. Повідомити чи зверталися протягом листопада 2021р. до міської влади та її органів перевізники, які здійснюють перевезення містом? Який самий перевізник? З яких питань? Прошу надати копію звернення.
10. Чи зверталися до міської ради та її органів з питань припинення перевезення пільгових категорій громадян в громадському транспорті інші суб’єкти? Які саме? Чи мають вони повноваження на представлення перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення по м. Ужгород, на підставі яких документів? Прошу надати відповідні копії документів.
11. Які заходи вживаються керівництвом міста щодо запуску на найбільш затребувані маршрути нових, містких, комфортних комунальних автобусів?

З повагою,

Наталія Іванчук

Ужгородська міська рада

2 Attachments

Номер і дата відповіді: 563/03-23 від 30.11.21р.

Перевірити кваліфікований електронний підпис можна за посиланням
https://ca.informjust.ua/verify
(вставити необхідно обидва файли: файл відповіді та файл з розширенням
p7s)

Ужгородська міська рада

14 Attachments

Номер і дата відповіді: 563/03-23 від 22.12.21р.

Перевірити кваліфікований електронний підпис можна за посиланням
https://ca.informjust.ua/verify
(вставити необхідно обидва файли: файл відповіді та файл з розширенням
p7s)