п. 7 ст. 11 ЗУ Про повну загальну середню освіту

Охріменко Ніна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу дати роз'яснення, яким чином, враховуючи п. 7 ст. 11 ЗУ Про повну загальну середню освіту можна забезпечити учнів контурними картами, зошитами на друкованій основі, робочими книжками для вивчення іноземних мов. Держава забезпечує книжками в яких діти не можуть підкреслювати, розмальовувати і т.п.
Також прошу надати інформацію на якій підставі і в яких обсягах вчителя забезпечують витратними матеріалами для друку роздаткових матеріалів (папір, тонер, картридж). Якими документами це регламентується. Скільки аркушів може надрукувати вчитель на тиждень?

З повагою,

Охріменко Ніна

Від: osvita
Департамент освіти і науки, молоді та спорту

--------------------------------------------------------------------------

³: ͳ <[FOI #70352 email]>
: 12 2020 . 16:47:55
: osvita
: - . 7 . 11
 
!

1, 13, 19, 20 13 2011 , , ( ):
', , . 7 . 11   , , . , ..
(, , ). . ?

,

ͳ

  .
-------------------------------------------------------------------
" ", -
-------------------------------------------------------------------

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Охріменко Ніна

Доброго дня!

П. 7 ст. 11 ЗУ Про повну загальну середню освіту: Державні та комунальні заклади освіти реалізують освітні програми за кошти державного, місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством, і не можуть реалізовувати чи забезпечувати (повністю або частково) свої освітні програми за кошти батьків та/або учнів.

Контурні карти, атласи, зошити на друкованій основі і т.п. можуть купуватись батьками?

З повагою,

Охріменко Ніна

Від: osvita
Департамент освіти і науки, молоді та спорту

--------------------------------------------------------------------------

Від: Охріменко Ніна <[FOI #70352 email]>
Надіслано: 17 червня 2020 р. 17:19:33
Кому: osvita
Тема: Re: Відп.: Інформаційний запит - п. 7 ст. 11 ЗУ Про повну загальну
середню освіту
 
Доброго дня!

П. 7 ст. 11 ЗУ Про повну загальну середню освіту: Державні та комунальні
заклади освіти реалізують освітні програми за кошти державного, місцевих
бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством, і не можуть
реалізовувати чи забезпечувати (повністю або частково) свої освітні
програми за кошти батьків та/або учнів.

Контурні карти, атласи, зошити на друкованій основі і т.п. можуть
купуватись батьками?

З повагою,

Охріменко Ніна

show quoted sections

Посилання