Особа звільнена від відбування покарання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію - роз"яснення:

Враховуючи, що згідно КК України особа яка успішна відбула іспитовий строк вважається такою, що не має судимості, прошу надати роз"яснення з наступних питань.

1. Чи може обіймати посаду державного службовця особа, яка була раніше засуджена однак покарання було призначено з урахування ст. 75 КК України т.т. з з іспитовим строком та особа після відбування іспитового строку особу була на підставі ст. 78 КК України звільнена від від покарання призначеного йому вироком ?
2. Чи повина особа яка була на підставі ст. 78 КК України звільнена від від покарання призначеного йому вироком зазначати цей факт при влаштуванні на державну службу ?

З повагою,

Володимир Ногін

Від: Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[email address]
(generated from [Національне агентство України з питань державної служби request email])
User unknown
[email address]
(generated from [Національне агентство України з питань державної служби request email])
User unknown

show quoted sections

Посилання

Від: Tetyana
Національне агентство України з питань державної служби

-----Исходное сообщение-----
From: Matvienko
Sent: Tuesday, October 21, 2014 2:16 PM
To: Tetyana
Subject: Re: [SPAM] Інформаційний запит - Особа звільнена від відбування
покарання

Згідно із статтею 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації»
публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами
та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі
виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених
чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних
повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим
Законом.
Запитувана Вами інформація не відноситься до публічної, порушені у зверненні
питання мають розглядатися в порядку, визначеному Законом України «Про
звернення громадян». Вимоги до звернень передбачені статтею 5 Закону України
"Про звернення громадян".

Посилання