Оренда офісу партією Батьківщина

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Мазур, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Копію рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради про надання в оренду Чернівецькій обласній партійній організації ВО «Батьківщина» приміщення на вул. Кафедральній,8/1 та копію рішень виконавчого комітету Чернівецької міської ради про продовження термінів оренди цього приміщення, збільшення/зменшення площі орендованого приміщення, зміну інших істотних умов оренди цього приміщення, яке належить до комунальної власності територіальної громади.
Копію договору №243 від 8 серпня 2013 року про надання в оренду Чернівецькій обласній партійній організації ВО «Батьківщина» приміщення на вул. Кафедральній,8/1 з додатковими до нього договорами та іншими додатками, які є невід‘ємними частинами цього договору.
Інформацію про те, скільки з 2013 року ( окремо по кожному року) до 1 березня 2019 року було сплачено орендарем цього приміщення орендної плати.
Копії рішень виконавчого комітету Чернівецької міської ради про надання орендарю цього приміщення згоди на здійснення невід‘ємних поліпшень та про зарахування вартості цих невід’ємних поліпшень з додатками до цих рішень.
Копію звітів про оцінку майна – комунального приміщення на вул. Кафедрадльній ,8/1, яка робилася перед укладанням договору оренди №243 від 8 серпня 2013 року та в наступні періоди.
Відповідь на інформаційний запит прошу надати у встановлені законом строки в електронному вигляді на мою електронну пошту. Про надання відповіді прошу додатково проінформувати мене телефоном +380660090810

З повагою,

Олег Мазур

Департамент розвитку,

1 Attachment

:

??

:
.
.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Департамент розвитку,

3 Attachments