Оприлюднення повної версії актуального генерального плану міста Ірпінь

Михайлина Скорик

Доброго дня!

На сайті Ірпінської міської ради в розділі "Генеральний план" (http://imr.gov.ua/for-citizens/generalni...) оприлюднена урізана версія цього документу, зокрема, відсутній зміст, не прономеровані сторінки документу, а також відсутні окремі розділи документу, зокрема, розділ №8.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також з метою підвищення прозорості прийняття рішень в місті Ірпінь, прошу надати наступні документи:

1. Генеральний план м.Ірпеня, зокрема, зміст та всі розділи з наскрізною номерацією сторінок.

2. План існуючого населеного пункту (опорний план) - повну версію, в якості, яка дозволяє чітко прочитати опис документу, його упорядника та назви вулиць міста Ірпінь.

3. Схему планувальних обмежень - повну версію, в якості, яка дозволяє чітко прочитати опис документу, його упорядника та назви вулиць міста Ірпінь.

4. Генеральний план (основне креслення) - повну версію, в якості, яка дозволяє чітко прочитати опис документу, його упорядника та назви вулиць міста Ірпінь..

5. План зонування території (зонінг) м.Ірпінь Київської області.

6. Схему зонування - повну версію, в якості, яка дозволяє чітко прочитати опис документу, його упорядника та назви вулиць міста Ірпінь.

Копії всіх описаних вище документів у повному обсязі прошу оприлюднити тут, а також вислати на електронну пошту [email address].

З повагою,

Михайлина Скорик-Шкарівська.