Оплата праці вчителів корекційно-розвиткових занять

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Шекета Надія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з пунктом 11 Порядку № 872 корекційно-розвиткові заняття проводяться вчителями-дефектологами (корекційними педагогами) та практичними психологами, тобто педагогічними працівниками.

Згідно з пунктом 1.4 Галузевої угоди її положення діють безпосередньо та поширюються на працівників закладів освіти, які перебувають у сфері дії Сторін Угоди, і є обов’язковими для включення до колективних договорів, угод нижчого рівня.
Чи вчителеві, який проводить корекційно-розвиткові заняття з учнями з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивному класі, має виплачуватися надбавка за вислугу років у відсотках від годинної ставки залежно від стажу педагогічної роботи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України «Про освіту», частини першої статті 25 Закону України «Про загальну середню освіту»

Чи має такому вчителеві також установлюватися надбавка за престижність педагогічної праці у граничному розмірі 30 % від годинної ставки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 р. № 373, з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Як оплачувати прийнятому вчителю-дифектологу який має вищу категорії звання "старший вчитель" стаж роботи більше 20 років і вчителю який не має ні стажу, ні категорії.

З повагою,

Шекета Надія

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

Міністерство освіти і науки,

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]