Оплата праці

Наталя Поліщук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу повідомити який максимальний відсоток премії може отримати з 01.01.2021 заступник Міністра Кабінету Міністрів України? 100% посадового окладу щоквартально чи 35% окладу щомісячно?
Відповідь прошу надати на електронну адресу.

З повагою,

Наталя Поліщук

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Н. ПОЛІЩУК
[FOI #80608 email]

16 січня 2021 р. № 17-21/86

Шановна пані Наталіє!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 11.01.2021, що надійшов до Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
За інформацією Господарсько-фінансового Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, відповідно до абзацу другого пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу»», заступникам міністрів може виплачуватись премія за результатами звіту про виконання завдань плану пріоритетних дій Уряду на відповідний рік, яка встановлюється щомісяця відповідним міністром згідно з поданням керівника державної служби в державному органі, у розмірі до 35 відсотків посадового окладу.
Згідно з пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Департамент інформації та взаємодії з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України