Оплата праці

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Oльга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Дайте будь ласка відповідь: згідно постанови КМУ від 14.02.2017 року № 88 "Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами" , із змінами та доповненнями, у закладі загальної середньої освіти проводяться (надаються) додаткові корекційно-розвиткові заняття (послуги) як додатково залученими фахівцями , так і фахівцями із числа працівників закладу. З усіма фахівцями на проведення вказаних послуг укладаються цивільно правові договори. Щомісячна оплата за проведені корекційно-розвиткові заняття здійснюється на підставі актів приймання проведених корекційно-розвиткових занять. Оплата праці здійснюється за годинною ставкою в розмірі 78,38 грн і не залежить від кваліфікаційної категорії, стажу та інших надбавок фахівця, то виходить, що практичний психолог вищої категорії і психолог спеціаліст отримують однакову оплату за заняття в інклюзивних класах ( групах)? Чи вираховується із суми 78,38 грн податки? Чи потрібно закладу(бюджетна установа), який оплачує заняття, враховувати графік роботи з основного місця роботи залучених фахівців, через недопущення накладки робочого часу? Чи входить оплата за додаткові корекційно-розвиткові заняття до відпускних?
Прошу надати також всі листи МОН України щодо висвітлення даного питання!!!

З повагою,

Ольга Сербінова. Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

Міністерство освіти і науки,

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]