Обслуговування приладу обліку теплової енергії

Євенко Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Коли було встановлено прилади обліку теплової енергії за програмою UDHEEP у будинку за адресою В'їзд Тарасівський, буд. 4, підїзди №1, №2, №3 ?

- Скан-копії акту виконаних робіт, атку здачі-приймання робіт у 2018 році щодо встановлення приладу обліку теплової енергії за програмою UDHEEP у будинку за адресою В'їзд Тарасівський, буд. 4, підїзди №1, №2, №3.

- Торгівельна марка, серія, номер приладів обліку теплової енергії встанновленних за програмою UDHEEP за зазначеною адресою.

- Перелік та термін дії наявних гарантійних зобов'язань (або відповідні документи) як виробника приладу, так й організації що виконала монтажні роботи.

- Скан-копії актів, наказів, розпоряджень, тощо, щодо планових/позапланових ремонтів зазначених приладів обліку (та їх супутних під-систем) у наступні проміжки часу:
а) проведених ремонтів з моменту встановлення у 2018 році - по сьогодні,
б) запланованих ремонтів від сьогодні по початок наступного опалювального періоду 2020-2021 р.

Наперед дякую,
З повагою,

Євенко Сергій