Облаштування КПВВ на адмінкордоні з Кримом - 2

Андрій Яніцький

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Покроковий план (Дорожню карту) щодо будівництва об'єктів інфраструктури КПВВ (Каланчак, Чаплинка, Чонгар) та зони сервісного обслуговування на адміністративному кордоні Херсонської області з Автономною Республікою Крим, що був затверджений за результатами виїзного засідання робочої групи з питання облаштування КПВВ 27 лютого 2017 р. у Херсоні.

2) Розроблені відповідно до Покрокового плану технічні умови щодо облаштування КПВВ, завдання на проектування по об'єктах:
- "Створення тимчасової інфраструктури КПВВ на адміністративній межі Херсонської області (Чонгар) та тимчасово окупованій території АР Крим",
- "Створення тимчасової інфраструктури КПВВ на адміністративній межі Херсонської області (Каланчак) та тимчасово окупованій території АР Крим".

З повагою,
Андрій Яніцький

Гандзий Елена Дмитрьевна, Міністерство інфраструктури України

Андрій Яніцький

Доброго дня!

Згідно із ч.7 ст.6 Закону про доступ до публічної інформації, "обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений".

Тому прошу надати копії документів із вилученою інформацією із обмеженим доступом.

З повагою,
Андрій Яніцький