No Objection Letter від Міністерства Освіти і Науки,

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Мене звати Тарас Сенюта, з 2002 по 2007 рік я навчався у США по програмі Edmund Muskie PhD Fellowship Program і перебував у США по J-1 візі. На цю програму я подав аплікацію перебуваючи на роботі у Львівському філіалі Української Академії Державного Управляння. Ця J-1віза передбачала, що після завершення навчання я повинен повернутись додому в Україну на термін не менше 2 років перед тим, як отримати іншу візову підтримку від Уряду США. Так сталось, що я з родиною не повернулись в Україну, і після завершення програми ми переїхали у Канаду, де я отримав роботу.
Незважаючи на те, що і я і моя родина перебували в Канаді протягом усього часу з 2007 року до сьогодні, Уряд США вважає, що для отримання візи у США мені потрібно повернутись до України на термін 2 роки, якщо я або хтось з моєї родини подасть аплікацію на робочу чи навчальну візу у США. Таке правило. Альтернативою цьому може бути отримання від Державного Департаменту США так званого Waiver щодо вимоги 2-річного перебування в Україні. Існує 5 умов для отримання Waiver і однією з них (зрештою самою реальною для мене) є відмова Уряду України в особі Міністерства Освіти та Науки від цієї вимоги шляхом видачі листа під назвою "No Objection", в якому буде вказано, що Уряд України не наполягає на моїй фізичній присутності в Україні протягом двох років після закінчення Програми. Цей лист повинен бути скерований від МОН до Голови Місії Консульського Відділу Посольства США у Києві (U.S. Chief of Mission, Consular Section at the US Embassy, address U.S. Embassy in Ukraine
4 A.I. Sikorsky St. (formerly Tankova)
04112 Kyiv, Ukraine
Я би був дуже вдячний Вам, якщо б Ви скерували моє подання на такий лист до відповідного відділу МОНу. Якщо є можливість подати письмове прохання у МОН через веб-сайт, будь-ласка, дайте таке посилання і я зроблю це. Якщо Ви в праві видати такий лист, я б був надзвичайно вдячний за таку допомогу. Я можу надати, якщо потрібно, текст такого листа для зручності англійською мовою. Зрештою, я впевнений, що Ваше Міністерство вже скеровувало такі листи на прохання бувших студентів.
Сьогодні я проконсультувався у Посольстві України у Вашінгтоні. Там мені повідомили, що до 2010 року Посольство України було уповноважене надавати такі листи за погодженням з Вашим міністерством, але новий уряд у 2010 увів заборону на такі листи, яка формально діє і сьогодні. Тому у нашому Консуляті мені порадили звернутись напряму до Міністества Освіти та Науки, що я і намагаюсь зробити. Наперед вдячний за вашу пораду і допомогу.
З повагою,
Тарас Сенюта
Громадянин України

Від: Шкабко С.
Міністерство освіти і науки України

!

 

- ( ϲ--990/0-19 21.10.2019).

 

 

 

 

 

̳
+38 044 481-32-77, 73-63
[1][email address]

 

[2]: cid:image002.png@01D3C6A6.1478D3D0

 

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Доброго дня!

Дякую за відповідь.

З повагою,

Taras Senyuta

Від: Шкабко С.
Міністерство освіти і науки України

!

 

.

 

 

 

 

 

̳
+38 044 481-32-77, 73-63
[1][email address]

 

[2]: cid:image002.png@01D3C6A6.1478D3D0

 

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання