Невиконання законів України на місцевому рівні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павлюк Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павлюк Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

10 жовтня 2017 року, за невиконання рішення Володимир-Волинського міського суду (ненадання публічної інформації на запит про використання комунального майна і землі впродовж ряду років), заступником начальника відділу примусового виконання покарань управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – Віктор Сапожніков) було вдруге оштрафовано на суму 10 200 грн. Перший штраф складав 5 100 грн., всіх штрафних державних санкцій від виконавчої гілки влади – 3.
Тепер, міський виконавчий комітет оскаржує цей штраф у судах. Хочу звернути увагу, що голова міського виконавчого комітету Нововолинської міської ради (він же міський голова, він же голова міської ради) Віктор Сапожніков, виконуючи у м. Нововолинську функції представника Держави грубо ігнорує нормативні документи судової, виконавчої та законодавчої гілок влади, закони України і її Конституцію.
Рішенням від 12.10.17 р.№19/18 депутати міста Нововолинська затвердили перелік пільгових перевезень громадян по місту в тому числі ;- «Діти з багатодітних сімей ,як діти шкільного віку (за рішенням виконавчого комітету)». Тепер получається плата за проїзд становить 1.5грн. а в вихідні і на канікулах 3 грн. , хоча в Законі України і прописано в посвідченні дитини з багатодітної родини чітко сказано про безоплатний проїзд по місту всіма видами транспорту і також внутрішньо-районних та міжобласних сполучень незалежно від відстані та місця проживання. Фінансування на пільгові перевезення виділяється з бюджету України.

Чому на місцях закон України не діє?

З повагою,

Павлюк Володимир

public, Генеральна Прокуратура України

Доброго дня! Зазначена електронна адреса [gpu request email] створена для подання запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Електронні звернення до Генеральної прокуратури України надсилаються шляхом заповнення електронної форми, яка зазначена на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України у вкладці «телефони «гарячої лінії» та електронна поштова адреса для звернень громадян».

показати цитоване