Нецільове використання ЖЕКами коштів громадян в особливо великих розмірах

Ігор Анатолійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Про передбачену відповідальність керівництва ЖЕКів за нецільове використання коштів квартплати споживачів, тобто за неосвоєні на 100% (не надані послуги) і використані ними не за призначенням в межах встановлених тарифів та неповернуті споживачам, як вимагає постанова КМУ №970 від 11 грудня 2013 р;
2. Про загальну кількість порушених справ прокуратурою за зловживання ЖЕКів, описаних в п.1.

З повагою,

Ігор Анатолійович

Забезпечення доступу до публічної інформації, Генеральна Прокуратура України

Ігор Анатолійович

Доброго дня!

На жаль ви не зрозуміли суті запиту. В умовах, коли ЖЕКи обкрадають не тільки мільйони споживачів, а й виставляють для оплати свої рахунки державі через систему субсидій, які отримують громадяни на сплату так званих послуг, прокуратура не повинна стояти осторонь адже таким чином розкрадається державний бюджет. Враховуючи резонансність таких дій, прокуратура не може їх прирівнювати до звичайних дрібних правопорушень, "змішуючи" в загальну статистику своїх справ. Тому прошу дати більше детальну інформацію.

З повагою,

Ігор Анатолійович

Забезпечення доступу до публічної інформації, Генеральна Прокуратура України