Неповага до людини з боку поліції

:о л е к с а н д р

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20, 21 ч.4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Яким чином робітник поліції визначає статус людини, громадянина або особи дистаційно?;

2.У якому нормативно правовому акті України чи міжнародних договорах зазначено повноваження поліцейського стверджувати факт того, ЩО ПІДСТАВА ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ДОКУМЕНТІВ БАЗУЄТЬСЯ НА ТОМУ,ЩО " ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ "ВВАЖАЄ ЩО Людина скоїла злочин , або ВВАЖАЄ що Людина у розшуку при цьому не надають докази які підтверджують "ТЕ ЩО ВВАЖАЄ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕРСЬКОГО СКЛАДУ?;

3. Згідно ст. 5 прим.1 ч.1 Ознаками належності до поліції є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання , відомчі відзнаки, спеціальний жетон та СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ. Чому поліцейські мають при собі посвідчення у якому не зазначено що воно службове? ;
4. Генеральна асамблея членів ООН в 1977 році дала визначення поняття "фізична особа "- це особа, яка не є громадянином . Визначення фізична особа дано в Приватному міжнародному праві гл. 6 п. 1 "Фізична особа "- це мігрант, тобто особа , яка не має правового зв'язку з цією державою, тому не є її власником.
Рішенням Конституційного Суду України ( справа номер 1-5/2005) визнається, що статус усіх фізичних осіб перебуває за межами Конституції України, тобто права і свободи людини і громадянина гарантовані Конституцією, на фізичних осіб не поширюється .
На якій підставі поліцейський своїми діями принижує гідність Людини не визнаючи її Правосуб'єктності?
Відповідь надати на електронну пошту Людині Олександру Віталійовичу Єчину.

З повагою,

:о л е к с а н д р