Немає комп'ютерів у школі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Тарнов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Добрий день!

У школі м. Києва №277 немає достатньой кількості компьютерів. Діти вивчають інформатику за партами, або сидять по троє учнів за одним компьтером. Директор школи Сівак Н.М. нічого не робить, щоб виправити ситуацію та забезпечити учнів самим необхідним для вивчення предмету "Інформатика". Так у вересні був оголошений тендер UA-2018-09-14-000770-c на закупку нових комп'ютерів, але він був відмінений. Коли діти в школі № 277 зможуть навчатися за допомогою комп'ютера як це вимагає програма? Хто повинен відповідати за те, що в школі немає обладнання? Вимагаю забезпечити школу технікою для проведення нормальних уроків з предмету Інформатика.

З повагою,

Олексій Тарнов

Від: Тараннік-Ткачук К.
Міністерство освіти і науки України

Посилання