Наслідки рішення Конституційного суду

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго вечора!

27 жовтня Конституційний суд визнав неконституційною статтю 366-1 ККУ, яка передбачає покарання за недостовірне декларування. Представник президента в КСУ Федір Веніславський заявив, що рішення Конституційного суду проти антикорупційної інфраструктури можуть нести негативні наслідки для європейської інтеграції України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яку кількість справ станом на 27 жовтня 2020 року за 366-1 ККУ розслідує Офіс генпрокурора і скільки з них скеровано до суду та винесено вироків?

2. Надайте перелік кримінальних справ із зазначенням підозрюваних осіб з числа високопосадовців, розслідуваних Офіс генпрокурора за 366-1 ККУ, які доведеться закрити на підставі рішення Конституційного суду від 27 жовтня 2020 року.

З повагою,

Віталій Тараненко,
журналіст видання "Главком".

Генеральна Прокуратура України

Державна Судова Адміністрація України,