Надання дозволу на розробку проекту землеустрою

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Александр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити чи буде розглянуте питання надання мені дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), орієнтовний розмір земельної ділянки 0,0850 га, по вул. Вербній, 14, на черговій сесії Харківської міської ради.

2. Як що ні, то повідомити мені про причини з посиланням на норми діючого законодавства чому на теперішній час моє клопотання не розглянуте у відповідності до Земельного Кодексу України.

3. Повідомити в якому структурному підрозділі міської ради знаходиться на розгляді моя заява з відповідним пакетом документів.

З повагою,

Олексій

Департамент земельних відносин, Харківська міська рада

 

[1][IMG] . [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]