Надання дозвільної документації на початок будівництва

Ірина Миколаївна Голоднова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): начальнику відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю Лисенко І.П
До мене,як депутата районної у місті ради, неодноразово зверталися мешканці Інгульця щодо термінового вжиття заходів по недопущенню видалення живих дерев та спилювання тих, що доведені до засихання робітниками торгівельного центру «Коопмаркет», який розташований за адресою пр. Перемоги 37в, 37г. Після звернення ГС «Спільна мета» з цього приводу до прокуратури від міськвиконкому отримана відповідь 25.07.16 №1100 з повідомленням щодо самовільного встановлення тимчасових споруд на прилеглої території ФОП Авдєєнко О.В.та Костенко К.В. та пропозицією демонтувати їх до 25.06.16. Але станом на 31.10.16 підприємцями не вжито ніякіх дій, навпаки мешканці зафіксували факти знімання чорнозема з частини ділянки та насипання на неї щебеню, що було зафіксовано поліцією. На вимоги моїх помічників надати дозвільні документи на початок будівельно –земляних робіт їм було відмовлено.
Прошу Вас надати копії дозвільної документації на проведення будівельних робіт на прилеглій ділянці будівлі Торгівельно-розважального центру.

З повагою,

Ірина Миколаївна Голоднова

Від: Vadim Vadim

Посилання