Медичний огляд флюорографія форма 086/о

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надати відповідь щодо можливості заміни проходження флюорографії, як застарілого та не ефективного методу обстеження на туберкульоз, на альтернативний сучасний метод (як приклад, рентген на сучасному обладнанні, з меншим опромінення організму ніж флюорограф, метод імуноферментного аналізу чи ПЛР обстеження, або інший сучасний та більш ефективний метод діагностики туберкульозу). Адже, згідно сатті №17 Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання» говориться, що «пацієнт має право відмовитися від медичного втручання, пов’язаного з його опроміненням».

І чи дає цей альтернативний вид (рентген, або інші види діагностики) дослідження на туберкульоз, право на безперешкодне отримання від дільничного-сімейного лікаря справки Форма 086/о?

З повагою,

Наталія

З повагою,

Наталія

Наталія залишив коментар ()

Роз'яснення, щодо алгоритму проходження філюорографії для отримання довідки Форма 086/о, не потрібне. Необхідні положення чи інструкції заміни проходження флюорографії на інший метод діагностики туберкульозу.