Мicцевi вибори

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Антон Возняк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Антон Возняк

Доброго дня!
В 2012 роцi оформив виiзд на ПМЖ до Республiки Польща, але реально з рiзних причин фактично не виiхав. Перебуваю 360-362 доби на рiк на територii Украiни. При оформленнi документiв на виiзд здав внутрiшнiй паспорт, а в закордонному менi поставили штамп з вказанням держави, куди мав намiри виiжджати.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи маю право я балотуватися на посаду депутата мiськоi ради?
2. Чи маю право я балотуватися на посаду мiського голови?
Серед документiв, якi треба подати вказана копiя паспорта, в тому числi прописки. Якщо я маю право балотуватися, то чи можу я подати копiю закордонного паспорта замiсть внутрiшнього паспорта, в т.ч. сторiнку реэстрацii, де вказана iнша держава.
При вiдповiдi прошу врахувати, до я э громадянином Украiни i тiльки Украiни, а також прецидент, який вже вiдбувався, коли головою м.Глухова став iноземний громадянин.
Вiдповiдь прошу надати електронною поштою у визначений законом термiн.

З повагою,

Антон Возняк

Поштова скринька ЦВК, Центральна виборча комісія