Матеріальна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чи виплачується військовослужбовцям матеріальна допомога в зв'язку з першим його одруженням та народженням дитини?

З повагою,

Оксана Чубик

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформ
Міністерство оборони України

Шановна пані Оксано!

Відповідно до ст. 7 Закону України “Про звернення громадян ”Ваш запит за
належністю направлено для опрацювання за належністю до Департаменту
фінансів МО  України .
З повагою 
Начальник відділу по роботі з громадянами та  доступу до публічної
інформації Міністерства оборони України
                                                                         
                                                                         
                              О.В. Копаниця
2016-04-16 11:15 GMT+03:00 Оксана Чубик
<[1][FOI #10900 email]>:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної
інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із
запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,
прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чи виплачується військовослужбовцям матеріальна допомога в зв'язку з
першим його одруженням та народженням дитини?

З повагою,

Оксана Чубик

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою на
адресу [2][FOI #10900 email]
-------------------------------------------------------------------
Це повідомлення було надіслане через сайт "Доступ до Правди",
призначення якого - надання можливості громадянам надсилати запити про
публічну інформацію з подальшою публікацією цих запитів та відповідей на
них
-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. mailto:[FOI #10900 email]
2. mailto:[email address]

Посилання

Доброго дня!

Прошу повторно розглянути мій запит і надати відповідь на нього, в зв'язку з тим, що відповідь на перший запит я не отримала.

З повагою,

Оксана Чубик

Міністерство оборони України

Посилання