Лицензии

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валентин Жосан, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Валентин Жосан

Доброго дня!
предпрятіе "укрекологистика", которое веде свою діяльність в с. Проліскі Київської області лістом повідомляло міністерство про зміни у своєї діяльністі - входящій номер в міністерство 1\16\597-20. Підприємство зменшіло свою площу, на котрой знаходиться, та передало утилізатор.
відповідно до постанови КМУ №446 від 13.07.2016, У разі перепрофілювання суб’єкта господарювання необхідно надати висновок з оцінки впливу на довкілля у випадках, визначених Законом України “Про оцінку впливу на довкілля”, на відповідну документацію щодо перепрофілювання, консервації та ліквідації діючих підприємств, окремих цехів, виробництв та інших промислових і господарських об’єктів, які можуть негативно впливати на стан навколишнього природного середовища.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
з ліцензійной справи висновок з оцінки впливу на довкілля стосовно зменшення площи підприємства, закриття цеху та неможливості робити утилізацію на утилізаторе та рішення міністерства, яку було прийнято щодо звуження діяльності підприємства або відповідь міністерства на зазначений ліст Укрекологистики.

З повагою,

Валентин Жосан

Гущина Ганна Олександрівна, Міністерство екології та природних ресурсів України