Ліфтремонт

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Миколай, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

До міської ради 09.11.16р було відправлено інформаційний запит з проханням надати скан-копії договорів між департаментом житлового господарства ДМР та ТОВ "ЛIФТРЕМОНТ" за липень 2016р.
18.11.16 відповідний запит було надіслано до ОДА, але міська рада відмовляється надати відповідь на інформаційний запит згідно з законом України.
Тому прошу вас надати скан-копії або електронний вид відповідних документів.

Я не маю можливості підійти до бухгалтерії та отримати документи, прошу надати в електронному вигляді, як того передбачає закон
З повагою,

Миколай

Від: публичной информации сектор

Посилання

Доброго дня!

На інформаційний запит від 05.12.16р. №809/0/48-16
надали не повну відповідь, оскільки згідно з законом про доступ до публічної інформації ст.22 п.3 "Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником", тому ви повинні були б перенаправити відповідний запит. Також ОДА в першу черги є гарантом виконання Конституції та законів України, міська рада порушує закон, а ОДА чомусь цьому сприєя та затягує час в отриманні інформації.

Інформаційні запити будуть формуватись поки не виконається закон України.

З повагою,

Миколай