Кримінальне провадження проти Шарія

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мерзляєв Петро Іванович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мерзляєв Петро Іванович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) чи має місце політичне переслідування в кримінальному провадженні проти Анатолія Шарія?
2) чи оголошений Анатолій Шарій у розшук Інтерполу? Якщо ні, то чому?
3) чи несуть висловлювання Анатолія Шарія загрозу національній безпеці?
4) факт виступу Анатолія Шарія на російську телебаченні було кваліфіковано як державна зрада?
5) чи встановлений зв'язок як лідера Анатолія Шарія і партії "Партія Шарія"
6) чи передбачені заходи безпеки для Анатолія Шарія в кримінальному провадженні проти нього?
7) чи здійснювався вплив (нагляд за законністю/віддання наказів/надання рекомендацій) зі сторони Адміністрації президента України та особисто Президента України на кримінальне провадження проти Анатолія Шарія?
8) чи передбачені заходи в кримінальному провадженні проти Анатолія Шарія щодо недопущення політичного впливу на хід кримінального провадження?
9) чи надходили на адресу слідчого, який веде кримінальне провадження проти Анатолія Шарія, листи від громадських організацій щодо засудження діяльності Анатолія Шарія та вимога до притягнення до відповідальності даної особи?
10) чи зафіксовані в кримінальному провадженні проти Анатолія Шарія факти приниження підозрюваного через його політичні та інші погляди, його діяльності?
11) чому досі щодо Анатолія Шарія не здійснили екстрадицію і він не в Україні?

З повагою,

Мерзляєв Петро Іванович

ГУ СБУ, Служба безпеки України

1 Attachment