Кошти від депутата на школу №29

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Хмарук Юлия, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Хмарук Юлия

Доброго дня.
Звертаюсь до мера міста Белоусова А. Л.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Надати вмотивовану відповідь: чому кошти, які виділяють депутати на допомогу школам та іншим закладам не надходять до отримувача цих коштів.
На школу №29 депутат Олянюк виділив кошти у вересні 2018 року для ремонту і підготовки перших класів, на інші потреби гроші знаходяться і видно із попередніх документів, що витрати є і по депутату Олянюку. Чому ігноруються саме потреби цієї школи?!! Прошу пригадати, що ці гроші є тими, що отримує бюджет із налогів жителів міста.
До кого звернутися, щоб отримати гроші на школу?!
Мене, чк мати не цікавить питання чому депутат не подобається комусь в міській раді. мені потрібні 19 800 грн, які він виділив із грошей на благодійність! Прошу не забувати той факт, що зараз у батьків є доступ в різні соціальні мрежі і ця інформація по місту буде поширена. Щоб люди знали, кого обирати наступного разу на пост мера.
Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або вмотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни на електрону пошту.
13 лютого 2019 року
З повагою,
Хмарук Юлия

Відділ секретаріату міської ради, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment