Кошти розвитку інфраструктури м. Нетішин при продовженні ресурсу блоку ХАЕС-1

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор Лисак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про передбачення у фінансуванні заходів з модернізації енергоблоку №1 Хмельницької АЕС коштів у сумі 10% від загальної вартості модернізації енергоблоку для розвитку інфраструктури територіальних громад зони спостереження (загальні розміри, сума коштів, що передбачені для м. Нетішин) ;

2. У разі, якщо дані соціальні кошти не передбачено у фінансуванні заходів з модернізації енергоблоку №1 Хмельницької АЕС надати інформацію про причини їх неврахування та вжиті заходи щодо виділення цих коштів, орієнтовні терміни їх надходження ;

3. Проектний титульний список передбачених соціальних об'єктів м. Нетішин на які планується виділяти кошти та інформацію про його розробників, погодження із ОМС та громадкістю.

З повагою,

Віктор Лисак

Від: Брусило Лариса Вікторівна


Attachment Sdpr 10102119032516120.pdf
146K Завантажити відповідь


Посилання