Кошти на розвиток управлінського компоненту

Юрій Шевченко

Інформаційний запит

В межах проведення дослідження щодо формування управлінського потенціалу у керівного складу та депутатського корпусу органів самоврядування України, студентами четвертого курсу спеціальності "Соціальна робота" Українського Католицького Університету міста Львова проводиться збір відповідної інформації.

Відповідно до Конституції України, Закону України “Про інформацію”, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Коли і яким рішенням ради був затверджений бюджет вашої громади на 2020 рік. Просимо надати копію цього рішення та посилання на додатки (бюджет 2020 року).

2) Чи приймали ви програму і виділяли кошти на розвиток управлінського компоненту вашої ради? Якщо були виділені кошти на цей напрямок, то у якому розмірі?

3) Як працює механізм виділення коштів, саме на управлінський компонент? У яких розмірах?

4) Чи передбачена програма підвищення кваліфікації депутатів, якщо так, то який алгоритм виконання цієї програми?

5) Чи були такі програми у вашої ради раніше, та чи виділялись кошти на розвиток управлінського компоненту в минулих роках?

Відповідь на запит прошу надіслати у строки, встановлені законодавством, на мою електронну адресу.

З повагою, студент Українського католицького університету
Шевченко Юрій Ігорович

Острозька міська рада

Ваш лист отримали.

Виконавчий комітет
Острозької міської ради.

Острозька міська рада

1 Attachment