Коронарні стенти

Віктор Гаврилюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Яку кількість стентів було закуплено через державні закупівлі міжнародними організаціями за кошти Держбюджетів 2015, 2016, 2017 років?

З повагою,

Віктор Гаврилюк

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

В. ГАВРИЛЮКУ
[FOI #35654 email]

Шановний пане Вікторе!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 12.06.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції повідомляємо.
Згідно із частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади. Питання діяльності, зокрема міністерств, у Кабінеті Міністрів представляють відповідні міністри, які забезпечують формування та реалізацію державної політики у відповідній сфері.
Положенням про Міністерство охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 25.03.2015 № 267, визначено, що МОЗ є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я. МОЗ відповідно до покладених на нього завдань у сфері створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів і медичних виробів затверджує внесення змін до переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади та установи охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.
Згідно із Положенням про Міністерство економічного розвитку і торгівлі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 459, Мінекономрозвитку відповідно до покладених на нього завдань, зокрема здійснює міжнародне співробітництво у сфері закупівель.
Відповідно до підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011
№ 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до МОЗ та Мінекономрозвитку для надання Вам інформації в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Департамент економіки і фінансової політики МОЗ,

1 Attachment

Департамент економіки і фінансової політики МОЗ,

1 Attachment