Копія диплому.

Олег Єрошенко

Доброго дня!

Відповідно до статті 5 Закону України «Про захист персональних даних», не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.

Статтею 4 Закону України «Про державну службу» передбачено, що право на державну службу мають громадяни України які, серед іншого, одержали відповідну освіту і професійну підготовку. Таким чином, наявність відповідної освіти є необхідною передумовою для виконання посадовими та службовими особами їх повноважень.

З цього випливає, що копія диплому про вищу освіту державного службовця може бути надана на запит у випадку, якщо цей диплом підтверджує наявність у службовця необхідної для обіймання певної посади освіти.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Копії дипломів про освіту службовця Львівського міського центру зайнятості - Галини Омельчук.

З повагою,

Олег Єрошенко

Державний центр зайнятості

1 AttachmentДержавна служба зайнятості (Центральний апарат)

Колесник Ярослава, Державний центр зайнятості

1 Attachment

 

 

Колеснік Ярослава Володимирівна

Провідний документознавець

Загального відділу

Державної служби зайнятості

(Центрального апарату)

289-75-84

 

"Відділ організаційної та інформаційної роботи /М. Довбуш/",

2 Attachments