Конкурсні пропозиції, договори управління багатоквартирними будинками

Оксана Бровко

Доброго дня!

У преамбулі рішення Виконкому Дніпровської міської ради №39 від 21.01.2020р "Про призначення управителів багатоквартирних будинків", зазначено, що воно прийняте, зокрема, згідно з протоколом засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку від 16.01.2020 № 4.
Згідно до абз. 2 ч. 2 ст. 10 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" від 2017р., ціна послуги з управління багатоквартирним будинком у разі визначення управителя органом місцевого самоврядування на конкурсних засадах відповідно до ЗУ "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку" визначається на рівні ціни, запропонованої в конкурсній пропозиції переможцем конкурсу.
Згідно до п.6 розділу V Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Мінрегіону України № 150 від 13.06.2016р., протягом п'яти календарних днів з дня прийняття виконавчим органом місцевої ради рішення про призначення управителя з переможцем конкурсу укладається договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.
Відповідно до ч. 4 ст. 21 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, при наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, враховуючи високий суспільний інтерес мешканців Дніпра щодо процедури встановлення тарифів на управління багатоквартирними будинками у нашому місті, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копії конкурсних пропозицій всіх учасників конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (за результатами якого було прийнято рішення ВК ДМР №39 від 21.01.2020р.);
- копію протоколу засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку від 16.01.2020 № 4;
- копії договорів, укладених з переможцями конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (ТОВ "Управбуд-Сервіс", ТОВ "Екологія-Д", КП Жилсервіс-5, КП Жилсервіс-14)

З повагою,

Оксана Бровко

Управління Житлового Господарства,

1 Attachment

Управління Житлового Господарства,

1 Attachment

Управління Житлового Господарства,

1 Attachment