Конкурс щодо закупівлі квартир на вторинному ринку (повторно)

Доброго дня!

02 листопада 2016 року протоколом конкурсної комісії Міністерства оборони України з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на вторинному ринку та умовах пайової участі в регіонах України № 1/7/2НЕР затверджено конкурсну документацію на закупівлю квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України.
За результатами проведеного конкурсу конкурсна комісія Міністерства оборони України з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на вторинному ринку та умовах пайової участі в регіонах України переможцями у Лоті 5 обрала пропозицію 12.5 ТОВ «Бориспіль Промінвест» щодо закупівлі 38 квартир у м. Бориспіль по вул. Головатого 76а (загальна вартість – 42 686 945 грн., без ПДВ) та пропозицію 13.5 ТОВ «Фінансово-промислова компанія «Регіон-Буд» щодо закупівлі 41 квартири у м. Бориспіль по вул. Нова 31Б (загальна вартість – 41 401 185 грн., без ПДВ). Строк виконання зобов’язань (передачі квартир) – 20 грудня 2016 року.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Дату укладення між Міністерством оборони України та ТОВ «Бориспіль Промінвест» договору купівлі-продажу нерухомого майна, а саме: 38 квартир у м. Бориспіль Київської області по вул. Головатого 76а.
2. Дату укладення між Міністерством оборони України та ТОВ «Фінансово-промислова компанія «Регіон-Буд»» договору купівлі-продажу нерухомого майна, а саме: 41 квартири у м. Бориспіль Київської області по вул. Нова 31-Б.
3. Дату підписання Міністерством оборони України та ТОВ «Бориспіль Промінвест» і відповідно Міністерством оборони України та ТОВ «Фінансово-промислова компанія «Регіон-Буд»» актів приймання-передачі зазначених вище квартир.
4. Повідомити чи зареєстровано право власності на вказані квартири за Міністерством оборони України. Якщо так, повідомити дату відповідної державної реєстрації права власності.
5. У конкурсній документації зазначено, що ціна конкурсної пропозиції вказується за 1 кв.м. загальної площі квартири з ПДВ, проте в оголошенні про результати проведення конкурсу в пропозиціях 12.5 та 13.5 ціна вказана без ПДВ. Прошу повідомити підставу цієї невідповідності конкурсній документації.

З повагою,

Олег Якимчук

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформ
Міністерство оборони України

Посилання