Конкурс

Ігор Луценко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. прізвище, імя, по батькові осіб, що були допущені до конкурсного відбору на посаду головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції Верховного Суду, що був оголошений 30 квітня 2020 року
2. прізвище, імя, по батькові осіб, що були визначені уповноваженою особою на проведення відбору для проведення співбесіди на посаду головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції Верховного Суду, що був оголошений 30 квітня 2020 року.
3. резюме осіб, що були допущені до конкурсного відбору на посаду головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції Верховного Суду, що був оголошений 30 квітня 2020 року з урахуванням обмежень щодо розповсюдження інформації, що має персональний характер.

З повагою,

Ігор Луценко

inbox, Верховний Суд України

1 Attachment