Комуністичні засади діяльності прокуратури України.

Тарас Стеценко

Доброго дня!
На надані мною інформаційні запити, ( https://dostup.pravda.com.ua/request/bie... та https://dostup.pravda.com.ua/request/inf...), замість надання відповіді по суті надаються якісь ретельно складені шаблоно-відписки, які ніякої інформації по суті запиту не несуть.
Крім того, замість надання відповіді, мені повідомляють, про що йдеться в моїх запитах, (звичайно, мені ж невідомо, про що я запитую).
Також робляться спроби перекрутити тлумачення закону для ненадання відповіді по суті, в чому вбачаються дії з метою покриття фактів протиправної діяльності органів прокуратури та поліції на місцях.
Викладені факти діяльності якось дуже схожі на діяльність прокуратури за часів радянської влади й повністю копіюють діяльність радянської системи корупціональної прокуратури.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- на підставі яких радянських норм та законів виконують свої обов'язки працівники прокуратури України, якщо при направленні мені майже десяти відповідей в жодній з них не надано інформації за змістом моїх інформаційних запитів https://dostup.pravda.com.ua/request/bie...
та https://dostup.pravda.com.ua/request/inf...
???

З повагою,

Тарас Стеценко

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment