Комунальні тарифи

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто має перевіряти правільность розрахунку витрат на
собівартость комунальних послуг,якщо інспекція по цінам вже надала
необгрунтований помилковий позитивний висновок?
2.

З повагою,

Лариса

Від: zapyt
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Шановна пані Ларисо!

Мінекономрозвитку розглянуло Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до
публічної інформації” публічна інформація - відображена та задокументована
будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або
створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх
обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у
володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної
інформації, визначених цим Законом.

Зазначений лист не відповідає вимогам до запиту на інформацію, містить по
суті прохання про надання роз’яснень, яке потребує створення нового
документу, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України “Про
доступ до публічної інформації”.

Водночас у разі, якщо до Мінекономрозвитку (вул. Грушевського, 12/2,
м. Київ) надійде лист, оформлений відповідно до вимог Закону України "Про
звернення громадян", Міністерство розгляне його в установленому порядку та
надасть відповідь.

З повагою

Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

show quoted sections

Посилання