Клінічні Випробування Екпериментальних Ліків та Вакцин

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петренюк Iрина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Петренюк Iрина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Наказів МОЗ України № : 2255; 2250; 2237; 2177; 2164; 1775; 2631; 2671; 2668; "Про проведення клінічного випробування та затвердження суттєвих поправок до протоколів клінічних випробувань лікарських засобів..." та "Рекомендації щодо проведення клінічних випробувань на період карантину" 30.03.2020 : https://moz.gov.ua/article/news/rekomend... прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) З якого часу ( день, місяць і рік) проводяться ці клінічні випробування/експерименти й тощо? Надайте підтверджуючі документи.

2) Коли (точна дата) закінчується термін дії цих клінічних випробувань, експериментів й тощо? Надайте підтверджуючі документи.

3) Хто замовних цих клінічних випробувань, експериментів й тощо? Надайте підтверджуючі документи.

4) Хто та скільки отримує коштів від замовника за проведення цих клінічних випробувань, експериментів й тощо? Надайте підтверджуючі документи.

5) Хто дав згоду на проведення цих клінічних випробувань, експериментів й тощо? Надайте підтверджуючі документи.

6) Яка кількість препаратів/ ліків/ речовин/вакцин/порошків/таблеток /медикаментів/ тощо було вже випробувано під час кліничних випробувань та наразі випробовується на людях/фізособах/громадянах/тощо ? За який період часу? Надайте підтверджуючі документи.

З повагою,

Петренюк Iрина

Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment